Złap wiatr w żagle

Wszystkich zainteresowanych i pasjonatów sportów wodnych, serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty:

  • organizacji kursów windsurfingu i kitesurfingu dla grup i lekcji dla osób indywidualnych
  • wypożyczalnia sprzętu: deski, żagle, latawce, pianki, rowery wodne, kajaki

Zajęcia oraz wypożyczalnia sprzętu prowadzone są przez firmę Ar-Sport i znajdują się nad Zatoką Kamieńską (ok. 4 km).

Gra w golfa nad morzem

Kamień Country Club

Pole Golfowe Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego wśród przepięknego krajobrazu lasów i łąk. Na 65 hektarach znajduje się 18-dołkowe pole mistrzowskie, teren do ćwiczeń – driving range oraz club house czyli budynek klubowy z kawiarnią. To nowoczesne pole ma przyciągać nie tylko wytrawnych długoletnich graczy, ale także amatorów, którzy po raz pierwszy wejdą na pole, by mogli spróbować i zakochać się w tej bardzo starej, znanej już od czasów średniowiecza grze. Pole jest dostępne dla wszystkich (nie tylko członków klubu Kamień Country Club). Jego uroda, atrakcyjna cena i wyjątkowa atmosfera przyciąga graczy z różnych zakątków Polski i świata. Nie bez znaczenia jest też położenie geograficzne Grębowa, które zapewnia turystom swobodny i szybki dojazd do wielu strategicznych punktów komunikacji: lotniska Goleniów (ok. 55 km), terminalu promowego w Świnoujściu (ok. 65 km) czy stacji kolejowej w Kamieniu Pomorskim (5 km).

Pomysł na stworzenie pola golfowego Kamień Country Club zrodził się w 2006 roku, a projekt pola wykonał pochodzący z USA, golf designer David Donallan.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników golfa do przyjazdu i gry na polu golfowym w Grębowie k. Kamienia Pomorskiego.

Strona internetowa: www.golfkcc.pl

Amber Baltic Golf Club

W Kołczewie – na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego ok. 20 km od Łukęcina, znajduje się Pole Golfowe Amber Baltic Golf Club. Malowniczo ukształtowany teren, bliskość morza, wspaniała przyroda stwarzają doskonałe warunki gry w golfa. Pole Golfowe o powierzchni 66 ha oferuje:

  • Pole golfowe klasy mistrzowskiej z 18 dołkami Par 72
  • 9-dołkowe pole golfowe Par 28
  • pole treningowe (Driving Range)
  • Chipping Area
  • Pitching Area
  • 2 Putting Greens

Pole Golfowe oferuje również możliwość nauki i doskonalenia technik gry prowadzonej przez zawodowego trenera. Na terenie dostępny jest sklep ze sprzętem golfowym oraz bar.

Zdjęcia pochodzą z http://www.abgc.pl/