0
miejsc hotelowych
0m
do plaży
0%
rabatu dla stałych klientów

Ośrodek Wypoczynkowy “Wielki Błękit”

Usytuowany jest w sercu jednego z piękniejszych zakątków na Zachodnim Wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w pełnej zieleni miejscowości Łukęcin koło Pobierowa.

Kameralny obiekt będący rodzinną firmą, jest idealnym miejscem dla osób, które cenią wypoczynek w relaksującym otoczeniu natury, z dala od miejskiego gwaru i pośpiechu. To miejsce, które przyciąga swoją atmosferą i bliskością przyrody. Ośrodek jest również miejscem przyjaznym zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi, dla których w okresie wakacji zapewniamy mnóstwo atrakcji i zabawy.

Morze, plaża, las

Ośrodek Wypoczynkowy „Wielki Błękit” położony jest w otoczeniu 100-letniego sosnowego lasu, w sąsiedztwie morza i piaszczystej, ciągnącej się kilometrami morskiej plaży.

Jest doskonałym miejscem dla osób lubiących aktywny wypoczynek oraz dla tych, którzy pragną relaksować się wsłuchani w szum morza.

Nasze wnętrza

W naszych wnętrzach staramy się podkreślić klimat miejsca. W odrestaurowanej części budynku wnętrza są nowoczesne, przestronne i komfortowe, a pokoje przytulne o gustownej stylistyce wnętrz.  Foyer Ośrodka z kawiarenką, biblioteczką oraz stanowiskami internetowymi dla gości, komfortowa, klimatyzowana sala jadalniana z tarasem, nowoczesny kompleks sal konferencyjno – szkoleniowych – wszystko to urządzone z konsekwencją i dbałością o detale.

Klasyczne, nowoczesne czy ekonomiczne – szanujemy poczucie niezależności i swobodę wyboru naszych gości.

„Wielki Błękit” od Kuchni

Kuchnia zabiera szczególne miejsce w życiu Ośrodka. Z tego względu poświęcamy jej wiele uwagi. Nasza Kuchnia inspirowana jest regionalnymi tradycjami oraz tradycyjną, polską kuchnią. Serwujemy również potrawy sezonowe, o których walory smakowe troszczą się nasi doświadczeni kucharze.

Jadalnia została komfortowo wyposażona, aby czas posiłków był dla naszych gości szczególną przyjemnością.

Kompleks Konferencyjno – Szkoleniowy

Nowoczesny kompleks szkoleniowo – konferencyjny obejmuje pięć w pełni wyposażonych sal, które umożliwiają obsługę grup do 300 osób. Przestrzeń i duże możliwości jej aranżacji dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań są dodatkowymi walorami kompleksu. Kameralne położenie Ośrodka, a także zaplecze hotelowo-gastronomiczne i rekreacyjne sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację spotkań szkoleniowych, konferencyjnych, czy eventów firmowych.

Rekreacja

Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy teren i urządzenia rekreacyjne:

  • boiska rekreacyjne: boisko do badmintona oraz boisko do siatkówki i koszykówki,
  • kort tenisowy (nawierzchnia asfaltowa),
  • wypożyczalnia rowerów (dostępne są foteliki oraz przyczepki do przewozu dzieci),
  • sala gier: tenis stołowy, bilard, snooker, cymbergaj, piłkarzyki,
  • sala fitness.

Dla dzieci:

  • pokój zabaw dla dzieci,
  • zewnętrzny Plac zabaw,
  • program animacyjny (m-ce lipiec + sierpień).

Relaks

W okresie wakacji letnich zapraszamy do Gabinetu masażu na zabiegi relaksacyjne oraz zdrowotne.

Atrakcje turystyczne

Bogata w zabytki architektury i kultury oraz walory przyrodnicze okolica oferuje bogatą paletę możliwości spędzania czasu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych gości: kąpiele morskie i słoneczne, przejażdżki rowerowe i konne , golf, rejsy statkiem, przejażdżki malowniczą trasą w zabytkowej kolejce wąskotorowej, wypożyczalnię sprzętu wodnego, zwiedzanie Wolińskiego Parku Narodowego oraz Rezerwatu Żubrów – to jedne z wielu atrakcji.

Dla melomanów muzyki organowej i chóralnej – polecamy koncerty w wspaniałych wnętrzach Katedry romańsko – gotyckiej w Kamieniu Pomorskim, które odbywają się przez całe lato. W okresie wakacji organizowanych jest wiele imprez związanych z bogatą historią regionu m.in. niezwykle barwny Festiwal Słowian i Wikingów w Skansenie w Wolinie.
Można również skorzystać z ofert jedno i kilkudniowych wycieczek zorganizowanych po najciekawszych zakątkach regionu.